“Все, що можна виробляти самостійно в Україні, треба виробляти”.
Це підприємство — унікальне. Їхній мінінавантажувач власного виробництва здатен закрити більшість потреб невеликої громади у комунальній техніці. Для цього достатньо просто змінювати навіси.
Крім нього, в арсеналі компанії “TDC Укрспецтехніка” ціла виробнича лінійка: фронтальні навантажувачі, різноманітне навісне обладнання, виробництво ріжучих кромок, ножів для грейдерних та бульдозерних відвалів. Та багато іншого.
Якщо у випадку із великогабаритною спецтехнікою підприємство робить великовузлове збирання, чим забезпечує приблизно 20% локалізації, то у мінінавантажувачах дзеркальна ситуація — 80% складають українські компоненти. Український мінінавантажувач ще й вдвічі дешевший, ніж іноземні аналоги.
🖇️ Підприємство починало 23 роки тому як імпортер запчастин, потім освоїло ремонт комунальної й спеціальної техніки, пізніше стало виробляти навісне обладнання, а далі розпочало власне виробництво спецтехніки. І готуються до експорту. Власник — Микола Дєдов говорить: “Все, що можна виробляти самостійно в Україні, треба виробляти”. Я ці цінності поділяю. Переробна промисловість, частиною якої є машинобудування, має стати нашою новою економічною філософією.
Одним з напрямків підтримки розвитку таких виробництв є програма грантів на переробку з можливістю отримати до 8 мільйонів гривень фінансування. Нова фарбувальна камера, яку зараз готуються ввести в експлуатацію на підприємстві, є яскравим підтвердженням того, як ця програма працює. Український виробник здійснив інвестиції, розширив свої виробничі потужності, сплачує податки. Додатково скористався програмою «Доступні кредити 5-7-9».
Це не тільки історія про модернізацію і нові інвестиції в промислове підприємство, але передовсім про нові робочі місця. Вже зараз компанія дає роботу 200 працівникам із зарплатою 25-35 тисяч гривень на місяць. Завдяки гранту робочих місць стало більше, адже такі обов’язкові умови програми.
Загалом, за цей рік грантами на переробку вже скористалися майже пів тисячі підприємців й отримали сумарно 2,2 млрд гривень. Я переконана, що попереду ще більше і грантів, і історій успіху.
📌 Сприяє розвитку цього й інших виробників комунальної техніки та закон про локалізацію, виконання якого адмініструє Міністерство економіки України. Пріоритет в публічних закупівлях для українських виробників створює ринок збуту для тих, хто інвестує і створює робочі місця тут.
Спойлер — чекаємо від «ТДС Укрспецтехніки» ще й хороших новин про виробництво української техніки для розмінування. Радію, що держава може цьому сприяти, вкладаючи у розвиток переробних підприємств.
- Спецтехніка в наявностіНа данний момент на складі готові до відвантаження навантажувачі, автогрейдери, мінінавантажувачі, бічні мульчери, вилкові навантажувачі, віброкотки, генератори на допобладнення до техніки.Повна версія новини
- Поставки автомобілів TATRA UDS 214 в Україну!Група компаній TDC є офіційним дилером всесвітньо відомого бренду TATRA.Повна версія новини